Spektakl u Spensu pripao Partizanu: Crno-beli se osvetili Vojvodini i slavili u derbiju!

Hot sport pre 19 sati

Partizan pobedom otvorio prvenstvo! Rukometaši Partizana slavili su protiv Vojvodine rezultatom 30:28 u prvom kolu Super rukometne lige, u utakmici koja je bila napeta i neizvesna od samog starta.

Meč se odigrao u „Spensu“, a Partizan je bolje otvorio susret, držeći prednost tokom većeg dela prvog poluvremena. Ipak, nisu uspeli da se značajno odlepe, te je Vojvodina na poluvremenu bila na samo gol zaostatka. U drugom poluvremenu, Partizan je uspeo da zadrži vođstvo, iako je Vojvodina konstantno pretila. Domaćini su izjednačili na oko 15 minuta pre kraja, ali je Partizan uspeo da novom serijom dođe do maksimalne prednosti od četiri gola. Vojvodina je do samog