Nula u Mančesteru, PSŽ uhvatio poslednji voz, trijumf Dortmunda

Sputnik pre 17 sati

Posle nekoliko spektakularnih uvodnih duela prvog dana, nastavilo se prvo kolo „nove“ Lige šampiona. Seltik je nadigrao Slovan sa 5:1, a Borusija Dortmund Klub Briž sa 3:0, dok je PSŽ u 91. minutu slomio Đironu – 1:0. U derbiju između Mančester sitija i Intera nije bilo golova (0:0). Utakmice ste mogli da pratite uživo uz Sputnjik.

Posle one kanonade i pobede Bajerna nad Dinamom od 9:2, gledali smo mirnije veče. U prvih sat vremena igre na četiri utakmice koje su se igrale od 21 čas samo je Seltik davao golove, čak tri protiv Slovana, dok je na preostale četiri utakmice bilo 0:0. I to vam sve govori. Na kraju je Seltik slavio sa 5:1. Najzvučniji sudar bio je onaj između Mančester sitija i Intera. Igrači Pepa Gvardiole imali su veći posed, stvarali su šanse preko Holanda u prvom poluvremenu i