Fudbaleri Bajer Leverkuzena ubedljivo pobedili Fejenord u prvom kolu Lige šampiona

Politika pre 1 dan

ROTERDAM – Fudbaleri Bajer Leverkuzena pobedili su večeras u Roterdamu ekipu Fejenorda rezultatom 4:0 (4:0) u meču prvog kola Lige šampiona.

Leverkuzen je poveo u petom minutu golom Florijana Virca. Na 2:0 povisio je Alehandro Grimaldo u 30. minutu. Virc se ponovo upisao u strelce u 36. minutu. Gosti su do 4:0 stigli u 45. minutu. Šutirao je Edmond Tapsoba, ali je golman domaćeg tima Timon Velenrojter nespretno intervenisao i poslao je loptu u mrežu. Fejenord će u narednom kolu Lige šampiona gostovati Đironi, dok će Bajer Leverkuzen dočekati Milan, prenosi Tanjug.