Monakov tinejdžer zasenio Jamala pred Majklom Džordanom, Sima za istoriju "Pirata" u Genganu!

Sportske.net pre 2 sata  |  Sportske.net

Fudbaleri Monaka savladali su na domaćem terenu ekipu Barselone rezultatom 2:1 u meču prvog kola Lige šampiona.

Utakmici na stadionu Luj II prisustvovao je i legendarni košarkaš Majkl Džordan koji je imao prilike da vidi prvi pogodak zvezde u nastajanju Lamina Jamala u Ligi šampiona, ali i tinejdžera domaće ekipe Žorža Ilenikene koji je presudio Kataloncima. Gosti su gotovo čitav meč proveli sa igračem manje nakon isključenja neopreznog Garsije već u 11. minutu. Pet minuta igre pod takvim okolnostima bilo je dovoljno da Monako povede golom Magnesa Akliušea lepim udarcem