Partizan deklasirao Crvenu zvezdu u večitom derbiju: Ovakva dominacija crno-belih se ne pamti

Kurir pre 2 sata

Rukometaši Partizana savladali su u utakmici drugog kola prvenstva Srbije Crvenu zvezdu rezultatom 29:19 (15:9).

Crno-beli posle dva kola imaju maksimalan učinak, pošto su u prvom kolu savladali Vojvodinu. Crveno-beli su posle remija sa Vranjem, doživeli prvi poraz. Utakmica je odigrana pred dobro popunjenim tribinama u hali "Banjica" u kojoj su dominirali navijači Partizana kao domaćina. Sem u uvodnim minutama, tim trenera Đorđa Ćirkovića je držao konce utakmice u svojim rukama. Posle 30 minuta domaćin je vodio sa 15:9, a u nastavku je još čvršće zaigrao u odbrani i napravio