Zagrebački Dinamo nastavio sunovrat i u prvenstvu Hrvatske

RTS pre 2 sata

Fudbaleri Dinama ubedljibo su poraženi od tima Slavena Belupo sa 4:1 na gostovanju u sedmom kolu prvenstva Hrvatske i nastavili seriju loših igara kojima su nanizali čak tri vezana poraza. Poslednjeplasirani tim na tabeli je do pobede došao posle rezulratskog preokreta serijom golova u drugom poluvremenu.

Posle razočaravajućeg i šokantnog poraza od 9:2 u Minhenu na međunarodnoj sceni Zagrepčani su nastavili neslavnu seriju i porazom od autsajdera u domaćoj ligi. Zagrebački "modri" su poveli u 32. minutu preko Bruna Petkovića, pa se učinilo da će opravdati ulogu favorita ali je to bilo sve što su uspeli da učine. Domaćinu su u nadoknadi vremena prvog poluvremena izjednačili golom Ljubana Crepulje a u drugom poluvremenu je usledila serija gilova za preokret i konačnu