Milan je gazda u "gradu mode": "Rosoneri" srušili Inter i prekinuli lošu seriju (video)

Večernje novosti pre 2 sata

INTER i Milan odigrali su prvi derbi "Dela Madonina" u sezoni 2024/2025. Utakmica na stadionu "Đuzepe Meaca" je pripala "rosonerima" koji su trijumfovali sa 2:1.

FOTO: Tanjug/AP Ekipa Paula Fonseke je na ovaj način prekinula seriju od šest vezanih poraza od velikog rivala. Pre ovog meča, Milan je poslednju pobedu ostvario 2022. godine. Ovaj meč je idealno počeo po niminalne goste. Igrao se 10. minut kad je Jana Zomera matirao Kristijan Pulišić. "Neroazuri" su krenuli odmah nakon primljenog gola po izjednačenje i uspeli su do njega da stignu u 28. minutu preko Federika Dimarka. Kada se očekivalo da se derbi završi bez