Dečak (12) poginuo dok je slavio gol u 97. Minutu: Nezapamćena tragedija, policajka probala da mu pomogne, sada joj se bore za život

Kurir pre 2 sata
Dečak (12) poginuo dok je slavio gol u 97. Minutu: Nezapamćena tragedija, policajka probala da mu pomogne, sada joj se bore…

River je na gostovanju Boki juniors stigao do pobede rezultatom 1:0 uz ozbiljnu dramu u samoj završnici utakmice na popularnoj "Bombonjeri".

Strelac pogotka za goste bio je Manuel Lanzini u 20. minutu, a do gola je stigao i domaćin i to u 97. minutu, ali je on zbog kontakta lopte sa rukom napadača poništen nakon intervencije VAR-a i provere ponovljenog snimka. Iz Argentine je stigla strašna vest o pogibiji dvanaestogodišnjeg dečaka koji je stradao dok je proslavljao gol pre nego što je poništen. Prema navodima tamošnjih medija dečak se bosonog popeo na krov svoje kuće u trenutku kada je njegov tim