POLUVREME - Partizan preti, Zvezda daje golove!

Sportske.net pre 2 sata  |  Sportske.net

Posle prvih 45 minuta igre u Humskoj po terenu koji je sasvim solidan za igru, iako je zbog poznate uvertire pred meč postavljano čak i pitanje da li će se igrati, Crvena zvezda vodi protiv Partizana 0:2, golom iz penala Šerifa Endiaja i onda u finišu prvog poluvremena golom Silasa.

Ipak, Partizan je pokazao zavidan kvalitet večeras, pretio je Crvenoj zvezdi i nezasluženo ide na odmor sa dva gola minusa. U prvih deset minuta uglavnom opipavanje snaga, i jedni i drugi su pokazali želju da napadnu, a u tom periodu Zvezda je imala nešto bolju šansu kada je Endiaje ubacio loptu u sredinu gde je tražio Silasa, ali je Jurčević bio na mestu. U 20. minutu situacija pred golom Partizana kada je Elšnik došao do lopte, videli smo i spornu situaciju kada