Neverovatan "derbi" u humskoj: Istorijska pobeda - Zvezda razbila Partizan na njegovom terenu

FUDBALERI Crvene zvezde savladali su Partizan u devetom kolu Superlige Srbije rezultatom 4:0 (2:0), i tako se vratili na pobednički kolosek nakon poraza od Benfike u Ligi šampiona prethodnog četvrtka.

FOTO: M. Vukadinović "Večiti derbi", 174. po redu opravdao je očekivanja navijača. Osim uvodnih nekoliko minuta, imali su priliku ljubitelji "najvažnije sporedne stvari na svetu" da gledaju kvalitetan fudbal. Uspostavila je Zvezda ritam koji im odgovara od starta, kontrolisali posed lopte, a Partizan je svoje prilike čekao iz kontra napada. Od 25. minuta viđeni su i golovi. Prvo je Timi Maks Elšnik nakon centaršuta pogodio Stefana Kovača u ruku, nakon pregleda VAR