Komo šokirao Atalantu u Bergamu! Novajlija u Seriji a režirao preokret na gostujućem terenu

Kurir pre 2 sata

Fudbaleri Koma pobedili su na gostujućem terenu u Bergamu Atalantu 3:2, u meču petog kola italijanske Serije A.

Vodila je Atalanta na poluvremenu golom Davida Zapakoste u 18. minutu. Preokret Komu u drugom delu doneli su pogocima Gabrijel Strefeza u 46, Sead Kolašinac autogol u 54. i Aliu Fadera u 58. minutu. Konačan rezultat postavio je Ademola Lokman golom iz penala u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena. Komo je na 15. mestu sa pet bodova, a Atalanta je 12. sa bodom više. U narednom kolu, Komo će dočekati Veronu, dok će Atalanta gostovati Bolonji. (Beta)