Odbojka: Spartak rutinski do četvrtfinala Kupa Srbije

Subotica.com pre 2 sata  |  Subotica.com

Spartak je sinoć debitovao pred svojom publikom, u osmini finala Kupa Srbije, i maksimalnim rezultatom savladao protivnika iz Novog Sada "Dunav volley", po setovima 25-22, 25-17, 25-13. Superligaška sezona za "golubove" počinje 4. oktobra.

Iako je Spartak važio za favorita, Novosađani su silovito krenuli u meč i bili ravnopravan protivnik. Pružili su jak otpor domaćinu, plavo-bela ekipa nije uspela da se odvoji više od tri poena. Tako je bilo do samog kraja prvog seta, što je bilo dovoljno za osvajanje istog. Drugi set je počeo na isti način, Novosađani su silovito krenuli, međutim dolaskom Vulikića na servis i vezivanjem nekoliko poena set je priveden u korist domaćina. U trećem setu odbojkaši