Derbi u Rimu bez pobednika, "Kopljanici" na vrhu Lige Evrope, Lazetićeva tragedija u Bragi!

Sportske.net pre 2 sata  |  Sportske.net

Uzbudljiva utakmica u Frankfurtu je završena bez pobednika, Ajntraht i Viktorija Plzenj su odigrali 3:3.

Gledali smo interesantno prvo poluvreme, tačnije, samu završnicu. Prvo je Ajntraht poveo sa 1:0 golom Ekitikea u 38. minutu, da bi Šulc izjednačio samo tri minuta kasnije. Ipak, u nastavku ozbiljan pritisak Ajntrahta, imali su preko 75% poseda u jednom trenutku u tom delu igre, pa su stigli i do dva gola. Prvo je Dina Ebimbe u 62. minutu doneo prednost Ajntrahtu, da bi Kristensen povisio na 3:1. Ipak, gosti se bude u finišu, pa preko Adua u 86. minutu i Jemelke u