Uspavanka u Vigu, pa uzbudljiv finiš i surova Alvarezova kazna za pobedu Atletika!

Sportske.net pre 2 sata  |  Sportske.net

Poslednja utakmica sedmog kola španske La Lige odiugrana je u Vigu, gde je madridski Atletiko kao gost savladao Seltu rezultatom 1:0.

To je ''jorgandžijama'' četvrta pobeda uz tri remija, a Selta je pretrpela četvrti poraz i ostala je na devet osvojenih bodova. Ako imamo u vidu da tokom prvog poluvremena Atletiko nije uputio nijedan šut ka protivničkom golu, onda je 0:0 za Madriđane bio odličan rezultat posle prvih 45 minuta. Nešto konkretniji bili su gosti u nastavku, ali je i Selta više pretila. U 56. minutu Selta drugi put preti na ovoj utakmici, Iglesijas je bio u izglednoj poziciji, aloi je