Londonske goleade - Palmerova četiri gola Brajtonu i Arsenalov trijumf nad Lesterom

RTS pre 1 sat

Utakmice Premijer lige u Londonu između Arsenala i Lestera, odnosno Čelsija i Brajtona, obeležene su velikim brojem golova, tačnije 12 pogodaka viđena su na ova dva meča.

Fudbaleri Arsenala pobedili su Lester na svom terenu, rezultatom 4:2 u šestom kolu engleske Premijer lige. Ekipa Čelsija je zahvaljujući golovima Kola Palmera pobedila Brajton 4:2. Londonsku goleadu na "Emirejtsu" otvorio je Gabrijel Martineli pogotkom u 20. minutu, čime je doneo prednost Arsenalu. Leandro Trosar je u prvom minutu dodatno vremena u prvom poluvremnu povisio na 2:0 za domaći tim. Rezultatsko poravnanje Lesteru je doneo Džejms Džastin, praktično na