Utakmica za infarkt! Neverovatna drama na "Karađorđu" - Šta su ovo odigrali Vojvodina i Radnički?!

Večernje novosti pre 2 sata

FUDBALERI Radničkog iz Niša gostovali su Vojvodini u Novom Sadu, na stadionu Karađorđe viđena je fantastična fudbalska predstava u kojoj je na kraju zavesa spuštena remijem 3:3 (0:0).

FOTO: A. Ilić Nakon nesadržajnog prvog poluvremena Radnički je drugo poluvreme počeo zaostatkom. Ofanzivno je novosadski sastav igrao, a to se isplatilo u 82. minutu kada je Jusuf Bamidele zatresao mrežu doskorašweg tima. Devet minuta trebalo je Radničkom da preokrene. Prvo je Trivante Stjuart u 57. minutu poravnao na asistenciju Radivoja Bosića. Da bi u 61. Vanja Ilić sa bele tačke preokrenuo. Ipak, tu nije bio kraj uzbuđenjima. Kaleb Zadi je imao prilike sa