Incident na utakmici Atletiko - Real: Domaći navijači gađali gostujuće fudbalere, meč prekinut na 15 minuta

Euronews pre 2 sata  |  Autor: Euronews Srbija, Marca

Utakmica osmog kola španske La Lige između Atletika i Reala nastavljena je posle pauze od 15 minuta zbog incidenata navijača domaćeg tima.

Fudbaleri Reala su poveli u 64. minutu 1:0 golom Edera Militaa, a potom su navijači Atletika počeli da ubacuju predmete na teren i da gađaju fudbalere Reala. Glavni sudija meča Mateo Buskets Ferer odlučio je potom da povuče igrače oba tima u svlačionicu. Ferer je odlučio da nastavi meč posle pauze od 15 minuta, pošto su navijači Atletika prestali sa neredima. Utakmica se igra na stadionu Metropolitano u Madridu.