Italija bruji o vlahovićevoj proslavi gola! Dušana pitali da objasni gest, on poslao moćnu poruku: Nije problem, ljudi pričaju...

Kurir pre 1 sat
Italija bruji o vlahovićevoj proslavi gola! Dušana pitali da objasni gest, on poslao moćnu poruku: Nije problem, ljudi…

U pobedi Juventusa na gostovanju Đenovi rezultatom 3:0 Vlahović je bio dvostruki strelac.

Poluvreme je završeno bez golova, a onda je Srbin u 48. i 55. minutu postigao golove. Nakon drugog gola na ovom meču Dušan je gestom rukom pokazao šta misli o kritikama koje je dobijao u poslednje vreme. Posle utakmice je objasnio zbog čega je tako reagovao. "Nije problem, ljudi pričaju, naučio sam da si najbolji kada daš gol, a da nemaš pojma kada ne daš gol. Ja govorim na terenu", rekao je Vlahović i slegnuo ramenima, prenosi "Footbal Italia". Najbolji strelac