Deca kluba pokrenula Parni valjak, Partizan prodisao u Lučanima!

Sportske.net pre 2 sata  |  Sportske.net

Fudbaleri Partizana savladali su u Lučanima ekipu Mladosti rezultatom 3:1 u meču 10. kola Super lige Srbije. "Crno-beli" konačno su prekinuli crni niz bez pobede i posle debakla u Večitom derbiju ostavili veoma dobar utisak pred zvaničan dolazak Sava Miloševića.

Ekipa je pod vođstvom privremenog rešenja Branka Vukašinovića delovala ofanzivno od samog početka meča, a početnu inicijativu Partizan je krunisao golom Mihajla Ilića u 12. minutu posle kornera Antića s desne strane. Usledio je nešto mirniji ritam, Mladost nije uspevala da pronađe rešenje u fazi napada, dok je gost na dobar način iskoristio prostor koji su ostavili domaćini. Akciju je u 26. minutu povukao Zahid, lopta je stigla do Kovača koji je uposlio Đorđa