Gudelj i drugovi posle drame do boda u Bilbau!

Sportske.net pre 1 sat  |  Sportske.net

Fudbaleri Atletika remizirali su u Bilbao sa ekipom Sevilje rezultatom 1:1 u meču osmog kola španske Primere. "Lavovi" će imati za čim da žale uzevši u obzir da su ispustili prednost u poslednjim trenucima meča sa igračem manje na terenu.

U jednom prilično ravnopravnom duelu, Baski su stigli do vođstva u 36. minutu kada je Mikel Hauregizar iskoristio gužvu u kaznenom prostoru i savladao nemoćnog Nilanda. Sevilja je početkom drugog poluvremena zapretila preko Lukebakija koji je pogodio stativu, da bi na drugoj strani Berenger gađao pored gola. Problem po domaćina nastavio je u 82. minutu pošto je golman Agirezabala isključen zbog prekršaja van kaznenog prostora, što kao da je najavilo ono što će se