Tadić za pobedu – Lazović s trakom oko ruke uzalud pogodio

Sputnik pre 2 sata

Bivši kapiten Srbije Dušan Tadić postigao je prvi gol u pobedi Fenerbahčea na gostovanju Antaliji - 2:0. Tim iz Istanbula, za koji je od 46. minuta zaigrao i Filip Kostić, upisao je novu pobedu i zauzima drugo mesto na tabeli iz Galatasaraja.

Mirovale su mreže u duelu sedmog kola turskog šampionata sve do 63. minuta, kada je Dušan Tadić pogodio na asistenciju Brazilca Freda. Do kraja susreta Kelven je zatresao sopstvenu mrežu u 81. minutu, što je ujedno bio i konačan rezultat. Strelac je u nedelju u najjačim evropskim ligama bio i Darko Lazović, još jedan bivši srpski reprezentativac. Predvodio je na terenu Veronu kao kapiten u porazu od Koma rezultatom 3:2. Postigao je hitronogi Čačanin i gol, ali to