Prvi poraz u novoj sezoni: Barselona izgubila u ''La ligi'' nakon sedam uzastopnih pobeda

Fudbaleri Osasune savladali su Barselonu rezultatom 4:2 u meču osmog kola La Lige i naneli joj prvi poraz ove sezone u prvenstvu posle sedam uzastopnih pobeda na startu sezone.

FOTO: Tanjug/AP Osasuna je povela u 18. minutu, Brajan Saragosa je centrirao, a Ante Budimir udarcem glavom sa peterca poslao loptu u mrežu. Saragosa je u 28. minutu izrastao u heroja domaćih navijača, izašao je sam na golmana Barselone Injakija Penu posle asistencije Pabla Ibanjeza, rutinski ga zaobišao i poslao loptu u mrežu Barselone. Pau Viktor je smanjio na 1:2 golom sa 25 metara, posle velike greške golmana Osasune Serhija Herere. Budimir je sa penala u 72.