Murinjo napravio cirkus! Pobesneo zbog odluke sudije, pa stavio laptop ispred TV kamere! Najluđi žuti karton koji je dobio u karijeri! (video)

Kurir pre 1 sat
Murinjo napravio cirkus! Pobesneo zbog odluke sudije, pa stavio laptop ispred TV kamere! Najluđi žuti karton koji je dobio u…

Fudbaleri Fenerbahčea rutinski su na gostovanju savladali ekipu Antalije rezultatom 2:0, a ponovo je u centru pažnje bio trener Fenera Žoze Murinjo.

Portugalski stručnjak je u 78. minutu meča dobio žuti karton zbog jednog nesvakidašnjeg poteza. Fenerbahče je poveo u 63. minutu golom nekadašnjeg kapitena fudbalske reprezentacije Srbije Dušana Tadića. U 78. minutu mrežu je zatresao Džeko, ali sudija je zbog nedozvoljene pozicije poništio gol reprezentativca Bosne. To je razbesnelo Murinja, koji je rešio da celom svetu ukaže na njihovu grešku. Uzeo je laptop, našao spornu situaciju, zaustavio snimak, a onda isti