Izvor: Alo/Društvo arhiva vesti 01.10.2024
Roditelji na mukama zbog ekskurziija Hoteli uveli još jedan trošak, svako dete mora da ponese novac i za ovo
Alo 01.10.2024
Taman kad su pomislili da su isplatili rate i odvojili novac za džeparac došla je i nova stavka na spisku troškova - hotelski depozit. Kao da roditeljima nije dovoljan udar na džep paprena ekskurzija, izlet i rekreativna nastava koje poskupljuju dva puta… »
Specijalna ponuda za sve zaposlene u prosveti, zdravstvu, vojsci, MUP-u i javnim preduzećima UniCredit Bank za Srbiju
Alo 01.10.2024
UniCredit Banka pripremila je specijalnu ponudu keš kredita za sve nove klijente zaposlene u prosveti, zdravstvu, Ministarstvu odbrane, Ministarstvu unutrašnjih poslova i javnim preduzećima. Kamatna stopa se kreće od NKS 7,95% (EKS od 9,96%) za keš… »
Čekaonice preplavljene pacijentima, javljaju se sa istim simptomima! Doktorka upozorila na grešku koju svi prave!
Alo 01.10.2024
Početkom septembra u Srbiji najaktivniji su bili norovirus i rinovirus, ali pored njih bio je aktivan i koronavirus. Jako toplo vreme pred sam kraj septembra, pa pad temperatura za 15 stepeni u sezoni virusa i prehlada očekivano je doveo do povećanog… »

