POLUVREME - Majstorija Čalhanoglua pravi razliku, Silas promašio zicer za Zvezdu

Sportske.net pre 1 dan  |  Sportske.net

Fudbaleri Crvene zvezde igraju u Milanu protiv Intera utakmicu drugog kola Lige šampiona, a rezultat nakon 45 minuta je 1:0 za prvaka Italije.

Zvezda je i ovaj meč otvorila kao onaj protiv Benfike u prvom kolu, primila je gol brzo i bez da protivnik napravi veliku šansu. Nije bilo opasnih akcija u uvodnih 10. minuta, a onda je Inter u 11. dobio slobodan udarac, koji je majstorski izveo Hakan Čalhanoglu. Turčin je gađao sa više oko 25 metara, lopta je malo zakačila Krunića, da bi od stative i na efetkan način završila u mreži Glazera. Pitanje je da li je Glazer mogao bolje u ovoj situaciji, jer je lopta