Salcburg razbijen kod kuće: Brest brojao do četiri za drugu pobedu u Ligi šampiona (video)

Večernje novosti pre 3 sata

VEROVATNO ni najveći optimisti nisu verovali da će Brest posle dva kola Liga šampiona imati maksimalnih šest bodova. Ipak, to je istina i francuski klub pokazuje koliko će biti svima biti nezgodan.

FOTO: Tanjug/AP Izabranici Erika Roja su razbili Sacburg u Austriji sa 4:0, pa će bar na kratko biti na čelu tabele u najelitnijem evropskom takmičenju. Gosti su do prednosti došli u 24. minutu. Izveli su odličan kontranapad, odbrani rivala je pobegao Abdalah Sima i uspeo je da savlada Janiks Blasviha iako je na leđima imao protivničkog igrača. Do odlaska na odmor rezultat se nije menjao, a onda su u nastavku utakmice fudbaleri Bresta pregazili Salcburg. U razmaku