Znao sam da će doći da se brane! Inzagi pričao o Zvezdi posle ubedljive pobede, evo kako je ocenio srpski tim

Kurir pre 17 minuta

Ekipa iz Milana je pobedila srpskog predstavnika na stadionu San Siro rezultatom 4:0, iako su izabranici Vladana Milojevića ostavili sasvim solidan utisak u prvih 60 minuta meča.

Individualne greške crveno-belih su znatno doprinele visokoj pobedi Intera koji posle dva kola ima četiri boda. "Momci su bili dobri, odigrali smo ozbiljnu utakmicu. Naišli smo na zatvoren tim, koji je došao da igra čisto defanzivnu utakmicu, ali smo bili dobri u igri sa loptom. U prvom poluvremenu smo se sjajnim golom Čahlanoglua pokrenuli sa mrtve tačke. Ovo je pobeda koju smo želeli da ostvarimo nakon izdanja u Mančesteru. Moramo da nastavimo ovako, dobio sam