Svi su ostali zatečeni! Evo zašto se Marko Arnautović nije radovao posle gola Crvenoj zvezdi

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su sinoć od Intera u Milanu s rezultatom 4:0 u meču drugog kola Lige šampiona.

Foto: AP Inter je znalački kaznio svaku Zvezdinu grešku i sada ima četiri boda iz dva kola, dok je srpski šampion bez bodova. Pred više od 60.000 navijača na stadionu Đuzepe Meaca, Inter je poveo već u ranoj fazi meča, golom Hakana Čalhanoglua iz slobodnog udarca, u 11. minutu. Inter je duplirao prednost u 59. minutu posle velike greške Radeta Krunića, koji je izgubio loptu na 20 metara od gola. Medi Taremi je bio asistent, a strelac osvedočeni navijač Crvene