Tsc pretrpeo poraz u prvom kolu Lige konferencija: Srpski predstavnik je bio bolji rival, ali Astana osvaja tri boda! (video)

Hot sport pre 2 sata

Eh ta prečka… Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole poraženi su sa 1:0 u prvom meču Lige konferencije protiv kazahstanske Astane.

Iako su gosti tri puta pogodili prečku, nisu uspeli da realizuju svoje prilike, dok je domaćin iskoristio jednu šansu iz prekida za pobedu. Utakmica je počela oprezno, ali je Astana povela već u 15. minutu. Nakon kornera, Jan Vorgovskij je asistirao Litvancu Kiprasu Kazukolovasu, koji je glavom poslao loptu u mrežu. TSC je bio bolji u nastavku, a Pantović je prvi put uzdrmao prečku udarcem sa distance u 30. minutu. Đakovac je u finišu prvog poluvremena, sa preko 25