Vrlo zanimljivo prvo kolo Lige konferencija: Serkl Briž samleo Sent Galen, a u centru pažnje je igrač koji će vrlo brzo u neku od najjačih liga! (foto+video)

Hot sport pre 2 sata
Vrlo zanimljivo prvo kolo Lige konferencija: Serkl Briž samleo Sent Galen, a u centru pažnje je igrač koji će vrlo brzo u…

Fudbaler koji nastupa za Togo, Kevin Denki, već drugu sezonu za redom igra odlično u dresu belgijskog kluba! Prvo kolo Lige konferencija donelo je osam mečeva u terminu od 18:45, uz pregršt uzbuđenja i golova.

Najefikasniji susret odigran je u Belgiji, gde je Serkl Briž ubedljivo pobedio Sent Galen sa 6:2. Već u prvom poluvremenu, domaći su stekli veliku prednost golovima Minde i Denkija, koji je postigao dva pogotka. Denki je u 54. minutu kompletirao het-trik, dok je Čobot ubrzo smanjio rezultat. Međutim, Ger Magni je u 63. i 68. minutu povećao prednost, a konačan rezultat postavio je Mambimbi u 81. minutu. Објава коју дели Cercle Brugge KSV (@cercleofficial) En esta