Uzbudljiv dan u Premijer ligi: Pobede Arsenala i Mančester sitija, Vest Hem bolji od Ipsviča

Kurir pre 2 sata

Fudbaleri Arsenala pobedili su na svom terenu u Londonu Sautempton 3:1, u sedmom kolu Premijer lige.

Prednost Sautemptonu doneo je Kameron Arčer golom u 55. minutu, a izjednačenje Arsenalu Kaj Haverc pogotkom u 58. minutu. Vođstvo Arsenalu doneo je Gabrijel Martineli golom u 68. minutu, a konačan rezultat postavio je Bukajo Saka pogotkom u 88. minutu. Arsenal je treći na tabeli sa 17 bodova, dok je Sautempton 19. sa jednim bodom. Arsenal će u narednom kolu igrati na gostujućem terenu protiv Bornmuta, dok će Sautempton dočekati Lester. Mančester siti pobedio je na