Drama u Leskovcu, 3 seta igrana na razliku: Odbojkaši Dubočice poraženi na superligaškoj premijeri u duelu sa Nišlijama

Odbojkaši Dubočice poraženi su večeras u Leskovcu u svom debitantskom nastupu u Banka Poštanska štedionica Super ligi.

U superligaškoj premijeri viđena je prava drama, a čak tri seta odlučena su „na razliku“, dok se u trećem igralo do 37. poena. Na kraju Dubočica – Niš 1:3 (27/25 20/25 35/37 25/27), za prvu pobedu Nišlija u ovoj sezoni. U prvom setu domaćin je bio konstantno u vođstvu, ali su gosti u završnici stigli fo izjednačenja – 23:23. Prvi, pokazaće se i jedini set koji je prišao domaćem timu, Dubočica je dobila sa 27:25. U drugom setu bolja igra ekipe Niša koja dolazi do