Ubedljivi Leskovčani! Zdravlje pobedilo Zemun u prvoj utakmici u Leskovcu u ovoj sezoni

Košarkaši Zdravlja pobedili su večeras u Leskovcu ekipu Zemuna rezultatom 90:74 (25:21, 23:14, 20:20, 22:19) u utakmici 2. kola Druge muške lige Srbije.

Meč je odigran u velikoj dvorani SRC Dubočica pred oko 300 navijača koji su u više navrata aplauzima nagradili borbenu igru novog tima Zdravlja. Leskovčani su bolje otvorili meč (5. min. 11:5), ali su Zemunci do 9. minuta održavali rezultatsku ravnotežu (19:19). U drugoj četvrtini odlična igra domaćih igrača koji nošeni podrškom sa tribina i aplauzima stižu do veliki 15 poena razlike (16. minut 36:21), a izabranici trenera Milana Josića su se u nekoliko navrata i