Uspavanka junajteda i Vile: Milenković asistirao u remiju Notingema i Čelsija! (video)

Hot sport pre 2 sata

Dve tvrde utakmice! U okviru sedmog kola engleske Premijer lige, u terminu od 15 sati, odigrane su dve utakmice sa sledećim rezultatima: Aston Vila – Mančester junajted 0:0 i Čelsi – Notingem Forest 1:1.

U meču između Aston Vile i Mančester junajteda u Birmingemu, očekivanja nisu ispunjena. Iako je Aston Vila, motivisana pobedom nad Bajernom u Ligi šampiona, ušla kao favorit, ekipa Unaja Emerija nije uspela da nametne svoju igru. Prvu pravu priliku imali su tek u 93. minutu, ali je Dalo sjajnim blokom zaustavio šut Filodžina i sprečio eventualna tri boda za domaće. Mančester junajted je bio najbliži golu u 70. minutu kada je Bruno Fernandeš iz slobodnog udarca