Kakav preokret u Kruševcu, Pazar imao igru i rezultat, Napretku tri boda!

Sportske.net pre 2 sata  |  Sportske.net

Pobeda Napretka u okviru 11. kola domaćeg šampionata i to posle velikog preokreta protiv Novog Pazara, bilo je 2:1 (0:1)! Daleko bolji u prvom poluvremenu bio je Novi Pazar, sjajnu šansu je propustio Mršić, potom je Bojat pogodio prečku posle centaršuta, a priliku je pre toga imao i Vidaković.

Golman Balević je definitivno bio najbolji pojedinac Napretka u prvom poluvremenu, ali je poklekao u finišu. Novi Pazar je stigao do prednosti u samom finišu prvog poluvremena. Odlična je to bila polukontra, Adem Ljajić je bio na levoj strani, poslao je sjajnu loptu na drugu stativu gde je bio Antvi koji pogađa za 0:1! Stevanović je rešio da menja, odmah je na poluvremenu ubacio Bastajića i Obradovića što mu se odmah isplatilo. Iz prve ozbiljnije akcije pred golom