Roma "prosula" dva boda u Monci i propustila šansu da se primakne gornjem delu tabele

Sportske.net pre 2 sata  |  Sportske.net

Fudbaleri Monce i Rome remizirali su rezultatom 1:1 u utakmici sedmog kola italijanske Serije A.

Propustili su Rimljani veliku priliku večeras da se sa pobedom približe vrhu tabele, pa su sada deveti sa 10 osvojenih bodova. Monca je tek pretposlednja 19. sa svega četiri boda na svom kontu. Povela je "vučica" u 61. minutu, kada je ukrajinski napadač Dovbik napravio pravi "slalom" kroz odbranu Monce i na kraju, posle nekoliko efektnih finti, poslao loptu u mrežu snažnim udarcem sa desetak metara, za 0:1. Monca je izjednačila u 70. minutu preko Danija Mote, koji