Kakva utakmica U firenci: Fiorentina i Milan odigrali neverovatan meč u Seriji A (video)

Večernje novosti pre 2 sata

FIORENTINA i Milan odigrali su neverovatnu utakmicu u 7. kolu Serije A na stadionu "Artemio Franki". "Ljubičasti" su se na kraju radovali, pošto su pobedili sa 2:1.

Foto: EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI Na ovom meču viđena su tri penala, ali zanimljivo nijedan nije realizovan. Najpre je Majk Manjan zaustavio udarac Moizea Kina sa bele tačke u 22. minutu. Nije to mnogo uzdrmalo domaćina. Igrao se 35. minut kad je Jasin Adli doveo "violu" do vođstva. On je sjajno šutirao iskosa se leve strane i francuski golman u toj situaciji nije mogao ništa da uradi. Gosti su mogli da poravnaju rezultat u najboljem mogućem trenutku. No, U samom