Fudbal: Vojvodina bolja od Spartaka

Subotica.com pre 2 sata  |  Subotica.com

Vojvodina je slavila u derbiju protiv Spartaka sa 4:0 u okviru 11. kola Superlige. Novosađani su rano stigli do prednosti i to sa bele tačke, a potom od 28. minuta na terenu imali igrača više jer je Prijović zaradio crveni karton što je olakšalo posao gostima da derbi reše u svoju korist.

Igrao se šesti minut kada je odbrana Spartaka načinila prekršaj, a sudija pokazao na belu tačku. Jusuf Bamidele Isa se prihvatio odgovornosti i svom timu doneo radost. Imali su gosti veću inicijativu, ali su i Subotičani dali odgovor dobrom igrom u odbrani. Borba se vodila, stvorio je Spartak dve povoljne prilike, ali su ostale neiskorištene. U 28. minutu Vladimir Prijović je načinio prekršaj, a posle var intervencije i zaradio crveni karton što je oteđalo