Monako savladao Makabi: Ekipa Saše Obradovića preokretom stigla do pobede! (foto)

Hot sport pre 3 sata

Zanimljiv meč u Monaku! Košarkaši Monaka ostvarili su pobedu protiv Makabija rezultatom 85:79 u drugom kolu Evrolige, zadržavši svoj savršen učinak u elitnom evropskom takmičenju.

Tim Saše Obradovića sada ima dve pobede, dok je ekipa iz Tel Aviva upisala svoj prvi poraz, nakon što je otvorila sezonu pobedom. Makabi je pružio snažan otpor favorizovanom Monaku, dominirajući u prvoj polovini susreta. Dobivši obe uvodne četvrtine, izraelski tim je na pauzi imao prednost od pet poena. Ipak, ključni momenat utakmice bio je u trećoj četvrtini, gde je Monako pojačao odbranu i preokrenuo rezultat, završivši taj deo igre sa 24:14 u svoju korist. U