(Poluvreme) sjajan meč u Madridu: Crno-beli igraju egal utakmicu sa Realom! (foto+video)

Hot sport pre 4 sati

Košarkaši Partizana gostuju Realu iz Madrida u meču drugog kola elitnog evropskog košarkaškog takmičenja, Evrolige, a rezultat nakon prvog poluvremena je 50-47 u korist Reala.

Prvo kolo je prošlo u znaku poraza za oba tima. Partizan je izgubio od Baskonije, dok su Madriđani poraženi od Bajerna u Minhenu. ‘Ajmo crno-beli!✊🏽🖤🤍 #KKPartizan #EuroLeague pic.twitter.com/5MvQJb40FS — KK Partizan Mozzart Bet (@PartizanBC) October 10, 2024 Jasno je da oba tima žele pobedu, a prema kladionicama, favorit u večerašnjem susretu je ekipa Reala. Madridski i beogradski klub su se susreli čak 30 puta, a crno-beli su odneli pobedu u svega pet navrata.