Liga nacija: Severna Makedonija ubedljva protiv Letonije, Moldavija bolja od Andore

Kurir pre 2 sata

Fudbaleri Severne Makedonije pobedili su na gostujućem terenu u Rigi Letoniju 3:0, u trećem kolu grupe 4 "C" divizije Lige nacija.

Prednost Severnoj Makedoniji doneo je Jani Atanasov golom u 35. minutu, a vođstvo je uvećao Lirim Kamili pogotkom u 70. minutu. Konačan rezultat postavio je Eljif Elmas golom u trećem minutu nadoknade vremena drugog poluvremena. Severna Makedonija je prva na tabeli sa sedam bodova, dok je Letonija treća sa tri boda. Severna Makedonija će u narednom kolu 13. oktobra igrati u Jerevanu protiv Jermenije, dok će Letonija igrati u Torshavnu protiv Farskih Ostrva.