Elmas potvrdio trijumf: Makedonci ubedljivi protiv Letonije, grabe ka višem rangu u Ligi nacija

Večernje novosti pre 4 sati

FUDBALERI Severne Makedonije ubedljivo su kao gosti savladali Letoniju sa 3:0 u 3. kolu C divizije Lige nacija.

FOTO: Profimedia Izabranici Blagoje Milevskog su ovim trijumfom napravili veliki korak ka plasmanu u viši rang, odnosno B diviziju. Gosti su do vođstva došli u 35. minutu preko Janija Atanasova. To je ujedno bio jedini gol u prvom poluvremenu. U nastavku utakmice domaćin je pokušao da dođe do izjednačenja. Umesto toga, Severna Makedonija je postigla dva gola. Sve dileme oko pobednika razrešio je Lirim Ćamili u 70. minutu. Konačan rezultat postavio je u trećem