Baždar nastavlja da rešeta: Dva gola bivšeg napadača Partizana u pobedi Saragose! (video)

Hot sport pre 2 sata

Momak koji mora biti deo reprezentacije! Fudbaleri Saragose ostvarili su pobedu nad ekipom Tenerifa rezultatom 3:2 u prvom meču devetog kola druge španske lige.

U fokusu ove uzbudljive utakmice bio je bivši napadač Partizana, Samed Baždar, koji je sa dva gola omogućio Saragosi veliki preokret, iako je domaćin vodio sa 2:0 do 74. minuta, čak sa igračem manje. Tenerife su povele već u 11. minutu golom Martina Luisa, dok je Rodrigez u 50. minutu udvostručio prednost domaćina. Međutim, ostrvska ekipa je od 24. minuta igrala bez Gonzalesa, koji je isključen, i na kraju su to skupo platili. Baždar je najpre smanjio na 1:2, a pet