Izvor: Bonitet/Ekonomija arhiva vesti 11.10.2024
Victoria’s Secret stiže u Srbiju. Gde će biti prva radnja?
Bonitet 11.10.2024
Foto: Envato Elements Kompanija Victoria’s Secret u maju sledeće godine otvoriće u Tržnom centru Ušće u Beogradu prvu prodavnicu u Srbiji. Planirano je da nakon toga bude otvoreno još četiri-pet prodavnica u Srbiji, otkriva za Bloomberg Adriju… »
Završen Adria Security Summit u Sarajevu
Bonitet 11.10.2024
„Ovogodišnji Adria Security Summit dodatno je osnažio našu kolektivnu sposobnost da se suočimo s izazovima koji se stalno menjaju u sektoru sigurnosti. Zajedničkim snagama gradimo sigurniju budućnost, prihvatajući tehnološke inovacije koje… »
Psihijatar Jalom: Sada mislite o tome da li se kajete i šta možete da uradite da to promenite
Bonitet 11.10.2024
Foto: Bonitet.com/Midjourney Psihijatar i pisac Irvin Jalom zaslužio je da pored njegovog imena stoji ‘najcenjeniji’. Posle 60 i više godina psihoterapeutskog iskustva sa ljudima i desetak objavljenih knjiga i mnogo radova, Jalom se rado citira i u… »