Partizan slavio na nezgodnom gostovanju bez jednog od ključnih igrača, blistao Karlik Džons

Nova pre 1 sat  |  Autor: Vojislav Nedeljković

: Košarkaši Partizana pobedili su Studentski centar u gostima (80:60) u četvrtom kolu ABA lige.

Partizan je došao do četvrte pobede iz isto toliko utakmica u regionalnom takmičenju, i trenutno je prvi na tabeli. S druge strane, Studentski centar ima po dve pobede i poraza. Od početka su crno-beli držali prednost. Tokom prvog poluvremena, ona je išla i do 13 razlike. Na početku su vidno motivisani bili Frenk Nilikina i Ife Lundberg. Kasnije se uključio i Karlik Džons, ali i Brendon Dejvis. Partizan je bio u krizi tokom početka i sredine treće četvrtine, kada