Đoković poražen u finalu mastersa u Šangaju: Siner: Teško je igrati protiv Novaka; Đoković: Zaslužio si ovo

RTV pre 1 sat  |  RTS, Tanjug

BEOGRAD - Srpski teniser Novak Đoković izgubio je finale mastersa u Šangaju, Janik Siner je savladao Srbina rezultatom 2:0 (7:6(7:4), 6:3) za sat i 39 minuta.

Nijedan teniser nije imao nijednu brejk priliku u prvom setu, pa se igrao taj-brejk. U njemu je Siner bio mnogo bolji, poveo je 4:0, pa 6:3, nije iskoristio prvu, ali jeste drugu set loptu i rezultatom 7:4 osvojio prvi set. U drugom setu Siner kod vođstva 2:1 pravi brejk i to mu je bilo dovoljno da meč privede kraju pošto Đoković nije stigao do nijedne brejk lopte u celom meču. Đoković u Šangaju nije uspeo da osvoji jubilarnu 100. titulu u karijeri, a novu priliku