Košarka: Spartak siguran i protiv FMP-a (93:86)

Subotica.com pre 3 sata  |  Subotica.com

Četvrto kolo ABA lige u Subotici donelo je okršaj Spartaka i FMP-a. Subotičani su odigrali odlično prvo poluvreme, dok su u drugom gosti demonstrirali svoj kvalitet, u samoj završnici učinili meč rezultatski uzbudljivim ali nisu uspeli značajnije da utiču na konačni ishod. Spartak je sabio redove i došao do druge pobede.

Košarkaši Spartaka zabeležili su drugu ABA ligašku pobedu rezultatom 93:86, u jednom tvrdom, pravom i prvenstveno atraktivnom meču, u čemu su prednjačili sa nekoliko zakucavanja i atraktivnih blokada, na oduševljenje ljubitelja košarke u subotičkoj Hali sportova. Domaći tim je bio u vođstvu tokom celog meča, najviše sa 21 poenom razlike. Gosti su na jednocifren zaostatak stigli u 34. minutu (74:83). Do kraja meča uspeli su da naprave seriju od 22:10, prišli su na