(Poluvreme) dinamičan meč u pioniru: Rendolf i Rivero vrlo raspoloženi protiv Partizana! (foto)

Hot sport pre 3 sata

Košarkaši Partizana gostuju Makabiju iz Tel Aviva u utakmici četvrtog kola Evrolige, a rezultat na poluvremenu je 46:42 (27:28,19:14) u korist izraelskog šampiona.

Izraelski klub zbog ratnog stanja u domovini, domaće utakmice igra u beogradskoj hali „Aleksandar Nikolić“. Trenutni skor Makabija je dve pobede i jedan poraz. Savladali su Efes i Asvel, a izgubili su od Monaka. Ekipa Željka Obradovića je poražena u dva susreta protiv Baskonije i Reala, a pobedili su u prošlom kolu na domaćem terenu, Bajern. Starting five | @EuroLeague round 04 | Belgrade @MaccabiTLVBC vs. #KKPartizan Napred Partizan!✊🏽⚫️⚪️