Partizan se osigurao pred put u Luksemburg, Beršem nadigran sa 11 golova razlike

RTS pre 1 sat

Rukometaši Partizana pobedili su luksemburški Beršem rezultatom 35:24 u prvom meču druge runde EHF kupa.

Beršem je bolje započeo susret i vodio je sve do desetog minuta kada su crno-beli izjednačili, nedugo zatim preokrenuli i nametnuli se rivalu. Prednost crno-belih je nakon toga nastavila da raste, a gosti nisu postigli pogodak čak deset minuta, te je Partizan na poluvreme otišao sa pet golova prednosti. Blistao je u tim momentima Nemanja Jović, koji je prvo poluvreme završio sa četiri gola. U drugom delu se se razigrali Nikola Zečević i Lazar Anđelković, te se nije