Totenhem preokretom do pobede u malom londonskom derbiju, nastavlja se kriza Vest Hema

RTS pre 3 dana

Fudbaleri Totenhema pobedili su Vest Hem rezultatom 4:1 u malom londonskom derbiju na otvaranju osmog kola Premijer lige.

Vest Hem je bolje ušao u susret i poveo je već u 18. minutu pogotkom Mohameda Kudusa. Domaći su do kraja prvog dela igre ipak uspeli da izjednače preko dejana Kuluševskog u 36. minutu. Preokret je doneo Ives Bisuma u 52. minutu, a dva gola prednosti "pevcima" obezbedio je Žan-Kler Todibo tri minuta kasnije. Konačan rezultat postavio je Hjong-Min Son posle sat vremena igre, a do kraja je Kudus dobio crveni karton u 86. minutu. U narednom kolu Totenhem gostuje kod